Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
HerbRated ★ 4.0