Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5