Titles you rated
Taken 2Rated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0