Movies
Ratings
130- WishRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0