Movies
Ratings
145
The AvengersRated ★ 4.0
Dangerous MindsRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0