Titles you rated
The GraduateRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Golden ChickenRated ★ 2.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 2.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Robo VampireRated ★ 4.0- 헬로 강시 2Rated ★ 3.0
- Hello Dracula 2: Son of the VampireRated ★ 5.0
- New Mr. VampireRated ★ 1.0
Mr. Vampire 1992Rated ★ 2.0
Mr. Vampire 3Rated ★ 4.0
Hello DraculaRated ★ 3.0
Vampire Vs VampireRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 5.0
Crazy SafariRated ★ 3.0