Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5