Titles you rated
Me Before YouRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
11:14Rated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0