Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0