Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0