Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Life is FruityRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Close-KnitRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 0.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5