Movies
Ratings
58
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 2.0
Mademoiselle CRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MamaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0