Movies
Ratings
427
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 1.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
Angel Has FallenRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5