Movies
Ratings
175
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5