Movies
Ratings
103
The HandmaidenRated ★ 3.0
Laws of AttractionRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5