Movies
Ratings
538
Knives OutRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
AssassinsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5