Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5