Movies
Ratings
45
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 0.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0