Titles you rated
A Company ManRated ★ 3.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0