Movies
Ratings
182
InsurgentRated ★ 1.0
AllegiantRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 4.0
The 33Rated ★ 1.5
GamerRated ★ 3.0
Very Good GirlsRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 2.0
HostelRated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0