Movies
Ratings
387
Premium RushRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Miss JulieRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0