Movies
Ratings
156
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Savage GraceRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Magic Mike XXLRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0