Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5