Titles you rated
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5