Titles you rated
The Jungle BookRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.0
BatmanRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0