Movies
Ratings
152
The End of the StormRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0