Titles you rated
WimbledonRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 2.5
The RoadRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.0
OutbreakRated ★ 4.0
Hot Tub Time Machine 2Rated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 2.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0