Movies
Ratings
165
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0