Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0