Titles you rated
Total RecallRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0