Movies
Ratings
519
AlienRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 0.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Wild CardRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.5