Movies
Ratings
50
Good NewsRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 1.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0