Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 3.0