Titles you rated
SiratRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Free SoloRated ★ 5.0
A Real PainRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0