Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Taxi 4Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0