Titles you rated
SaltRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0