Movies
Ratings
20
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0