Titles you rated
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 0.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 0.5
Tears of the SunRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 1.0
The RockRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 1.0