Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5