Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 0.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.5