Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5