Movies
Ratings
304
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 2.0