Movies
Ratings
506
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
AppleseedRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
CliffhangerRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
Sucker PunchRated ★ 4.0