Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5