Movies
Ratings
156
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0