Movies
Ratings
85
White ChicksRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 0.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
DownRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5