Titles you rated
Before MidnightRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Waking the DeadRated ★ 5.0
Rocky IIRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0