Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 2.0
It Happened One NightRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0