Movies
Ratings
80
Sister ActRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0