Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0